poszewka 70x80 (1 szt)

70×80

Nie znaleziono wyników zgodnych z żądanym wyszukiwaniem

Spróbuj wpisać inną frazę lub sprawdź pisownię.

Może Cię zainteresować

 • Pościele premium
  Pościel bawełna satynowa premium 140x200 "Wianki"
  od 369.00 

  Proponujemy Państwu pościel wykonaną z wysokiej jakości bawełny, o miękkim i przyjemnym dla skóry splocie satynowym. Wzór "WIANKI" to piękna, artystyczna grafika akwarelowa z uroczym motywem wianków, splecionych z dzwonków i rumianków.

 • Pościele premium
  Pościel bawełna satynowa premium 140x200 "Koniczyna"
  od 369.00 

  Proponujemy Państwu pościel wykonaną z wysokiej jakości bawełny, o miękkim i przyjemnym dla skóry splocie satynowym. Wzór "KONICZYNA" to piękna, artystyczna grafika akwarelowa, której motywem przewodnim są kwiaty koniczyny i dzwonków, nadające pościeli sielski charakter.

 • Pościele premium
  Pościel bawełna satynowa premium 160x200 "Kaktusy"
  od 459.00 

  Proponujemy Państwu pościel wykonaną z wysokiej jakości bawełny, o miękkim i przyjemnym dla skóry splocie satynowym. Wzór "KAKTUSY" to piękna, artystyczna grafika akwarelowa, z zabawnymi i kolorowymi motywami kaktusów rozmieszczonych na białym tle.

 • Pościele premium
  Pościel bawełna satynowa premium 140x200 "Kwiat piwonii"
  od 369.00 

  Proponujemy Państwu pościel wykonaną z wysokiej jakości bawełny, o miękkim i przyjemnym dla skóry splocie satynowym. Wzór "KWIATY PIWONII" to piękna, artystyczna grafika akwarelowa, której motywem przewodnim są kremowe kwiaty piwonii, w otoczeniu pięknej zieleni delikatnych listków.